Tüm İşler Burada

Banka, AVM ya da Sitede: Özel Güvenlik

ozel-guvenlik-is-ilanlariBanka, AVM ya da sitelerde özel güvenlik olarak hizmet veren güvenlik müdürü, silahlı güvenlik alanında uzmanlaşmış insan kaynağı, özellikle Antalya gibi her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan şehirlerinde büyük talep görüyor.

Özel Güvenlik Yasasının tüm mevzuatına hakim olan özel güvenlik müdürleri ve silahlı güvenlik alanında uzmanlaşmış isimler özellikle büyük şehirlerde ve turizmle ön plana çıkan merkezlerde ayrı bir öneme sahip.

Güvenlik Alanında İş Fırsatları Antalya’da

Aktif saha performansının yanı sıra, ekip yönetimi ve liderlik özellikleri gerektiren güvenlik müdürlüğü ve özel silahlı güvenlik pozisyonunun kontrol ve denetim yetkisi Özel Güvenlik Yasası çerçevesinde şekilleniyor. Bu nedenle 5188 Sayılı Kanun hakkında derinlemesine bilgi, güvenlik müdürü ve silahlı güvenlik pozisyonuna başvuracak adayları öne çıkaran temel donanımların başında geliyor. Banka, AVM ya da sitelerde özel güvenlik olarak çalışanlar, görevli oldukları sınırlar dahilindeki tüm güvenlik tedbirlerinden sorumlu olarak hizmet verirler. Raporlamanın da çok önemli olduğu bu iş Türkiye’nin turizm cenneti olan Antalya’da ayrı bir öneme sahip. Güvenlik müdürü, güvenlik amiri, güvenlik şefi, güvenlik sorumlusu ve diğer silahlı özel güvenlik pozisyonları Antalya’da en çok talep edilen uzmanlıklar arasında yer alıyor. Güvenlik alanında memur, personel, tekniker pozisyonlarında iş arayanlar için de Antalya stratejik öneme sahip. Turizm işletmelerinin yanı sıra Antalya’da faaliyet gösteren güvenlik şirketleri de güvenlik müdürü ve silahlı güvenlik uzmanı alanında uzman kadro arayışlarını sürdürüyorlar.

Turizm Sektörü, Eğitim Almış, Silahlı Güvenlik Personeli arıyor

Küreselleşme ile birlikte özellikle turizm bölgeleri için en önemli başlıklar arasında bulunan güvenlik, özellikle iyi eğitimli, silahlı güvenlik görevlisi talep edilen bir alan olarak karşımıza çıkar. Banka, otel, alışveriş merkezi ya da siteleri korumak ve konu ile ilgili tedbirleri sağlamak üzere çalışan silahlı güvenlik görevlilerinin sorumluluk alanı oldukça geniştir. Çalışanların, misafirlerin, müşterilerin, site sakinlerinin can güvenliği ile mekanların demirbaşlarını korumak, bu kapsamda disiplin ve çalışma kurallarını denetlemek de silahlı güvenlik görevlilerinin sorumluluk alanına girer. Silahlı özel güvenlik belgesine sahip olmak ise bu pozisyonun gerektirdiği temel kriterler arasında yer alır.

Güvenlik müdürü iş ilanları, silahlı güvenlik görevlisi iş ilanları ve Antalya özel güvenlik elemanı iş ilanları alanında aranan kriterleri daha net görebilmek için binlerce ilanın yer aldığı tumislerburada.com‘u ziyaret edebilir; banka, AVM ya da sitede: özel güvenlik mesleğiyle ilgili güncel kriterler ve Antalya’daki özel koşullar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir