Eğitim & Kariyer

Yeni Yılda İş Arkadaşlarınıza Alabileceğiniz 7 Hediye Önerisi

Yılbaşı yaklaşırken hediye heyecanı da başlar. Çoğu iş yerinde çekiliş yapılır ve ofisten herhangi birine yılbaşı hediyesi almanız gerekir. Özellikle büyük iş yerlerinde, size çıkan kişi yakından tanıdığınız biri olabileceği gibi fazla tanımadığınız biri de olabilir. Yılbaşı hediyesi önerilerimize göz atarak hem yakından tanıdığınız hem de fazla samimi olmadığınız iş arkadaşlarınıza alabileceğiniz hediyeler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

theme-christmas

1. USB, mouse gibi teknolojik hediyeler

apple-desk-office-technology-6417

İş arkadaşlarınıza hem günlük hayatta kullanabilecekleri hem de onları düşündüğünüzü gösteren hediyeler almanın birçok yolundan biri teknolojik hediyelerdir. İlginç tasarımlı USB stick, mouse gibi hediyeler hem ofis hayatını kolaylaştırır hem de tasarımlarıyla güne renk katar.

2. Adım sayar

woman_checking_pedometer

Son zamanlarda oldukça sevilen teknolojik hediyelerin bir diğeri ise adım sayarlardır. Adım sayar yakın olduğunuz bir iş arkadaşınız için oldukça uygun bir hediye olabilir. Ancak fazla samimi olmadığınız bir arkadaşınıza bu hediyeyi vermeniz onun egzersize ihtiyacı olduğunu düşündürebilir, sizi zor duruma sokabilir.

3. Şık bir kitap ayracı

Birbirinden şık ve değişik tasarımlı kitap ayraçları her çalışana uygun, nazik hediyelerdir. Arzu ederseniz bir amaç yararına hazırlanmış kitap ayraçları arasından seçim yaparak bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

4. Takvim

En klasik ofis hediyeleri arasında yer alan takvimler her zaman sıkıcı olmak zorunda değiller. Puzzle takvimleri, kişiye özel basılmış takvimleri, sanat eserlerinin kopyalarıyla süslenmiş takvimleri yılbaşı hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

5. Kartvizitlik ve Ajanda

flowers-desk-office-vintage

 

Her iş kadınının ve adamının çantasında bulunan kartvizitlik ve ajanda çeşitleri oldukça kullanışlı hediyelerdir. Bu ürünlerin üzerine arkadaşınızın ismini yazdırarak hediyenizi daha kişisel bir hale getirebilirsiniz.

5. French press ve döküm demlik

pexels-photo-31215

İş yerlerinde en çok tüketilen içecekler kahve ve çaydır. Eğer arkadaşınız bir kahve tutkunuysa ona bir french press alabilirsiniz. Çay sever çalışma arkadaşlarınız için ise sevimli döküm demlikler çok uygun bir hediye olacaktır.

6. Kuru yemiş ve kuru meyve sepeti

healthy-lunch-meal-fruits

İş saatlerinde özellikle de öğleden sonra bir şeyler atıştırmak her çalışanın sahip olduğu bir alışkanlıktır. İş arkadaşınıza bu saatlerde atıştırabileceği sağlıklı yiyeceklerden oluşan bir hediye vermeniz oldukça şık bir hareket olur.

7. Kokulu mum

pexels-photo-233296

Güzel tasarımlı ve rahatlatıcı kokulara sahip mumlar ile iş arkadaşlarınızı sevindirebilir, ister evde ister iş yerinde kullanabilecekleri bu mumlar ile sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Yılbaşında en güzel hediyeleri alacağınız iş arkadaşlarına sahip olmak, hayalinizdeki iş yerinde çalışmak için tumislerburada.com‘un iş ilanlarını inceleyerek ilk adımı atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir